Voor kinderen van 6-12 jaar die van lekker sporten houden, maar zich (nog) niet aan één sport willen binden, is de Sportinstuif in de Meent een leuke manier om kennis te maken met allemaal verschillende sporten. De instuif bestaat uit verschillende activiteiten, waardoor kinderen motorisch veelzijdig ontwikkelen en plezier in sport ervaren. De activiteiten zijn gericht op de basisvormen van bewegen (gooien, vangen, klimmen, rennen etc.). Daarnaast is er ook nog ruimte voor de kinderen om vrij te spelen: voetballen, trampolinespringen, lekker zwaaien of iets anders leuks!
Dag en tijd
De Sportinstuif is elke week op woensdag van 14.15 -16.00 uur. De instuif gaat door in de kleine vakanties. Alleen in zomervakantie en de kerstvakantie is er geen instuif.
Kosten
€ 3,00 per persoon. € 2,50 per persoon met een strippenkaart. Gratis na activering Sport & Cultuur abonnement.
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.OkPrivacybeleid